Přední světlomet FULL LED WAS W188 Č.1334B

search

Parametry

video
produktové video
LED
12V
24V
Vícefunkční lampa
Poziční lampa přední-bílá
Blinkr dynamický
EMC
Zapojení
PIN/Bajonet
Homologace
E20
Krytí IP
IP6K9K
Rozměry VxŠxH - mm
170x236x105
1334B
Dax
7 560,99 Kč Vč. DPH 6 248,75 Kč (bez DPH)
Počet
Poslední kusy sklademKontaktujte nás

  • produktové video produktové video

6-funkční světlo: obrysové, denní, potkávací, dálkové,  blinkr přední a zadní/boční

Kombinovaná přední světla W188 jsou plně diodová světla se 6 typy světel: přední parkovací, potkávací, dálková, denní světla, přední směrové světlo ve statické (W188) nebo dynamické (W188DD) verzi a doplňkové boční směrové světlo. Všechna světla řady W188 jsou přizpůsobena pro práci v instalacích 12 V nebo 24 V.

Vysoká třída těsnosti

Světla W188 získala homologaci E20, a proto splňují všechny schvalovací požadavky. Byla testována v nezávislé laboratoři a prokázala stupeň ochrany IP6K9K, což znamená, že jsou zcela odolná proti pronikání prachu a zaplavení proudem vody. Kromě toho jsou světla navržena pro práci při teplotách od -40°C do +50°C.

Tělo světla a proudový konektor

Tvar těla světla a vysoce kvalitní hliník používaný ve výrobě, zvyšují množství odváděného tepla a prodlužují tím životnost diod. Použití hliníku místo tradiční oceli rovněž významně snížilo hmotnost celého světla. Kromě toho je celé tělo dvouvrstvovým způsobem chráněno proti korozi, což umožňuje jeho používání po mnoho let, bez jakýchkoliv problémů. Ve světlech byl rovněž použit vysoce kvalitní renomovaný konektor, který také chrání před pronikáním vody do světla

Speciální membrána

Celkově těsné uzavření lampy by mohlo mít nepříznivé účinky při vysokých výkyvech teplot a měnících se atmosférických podmínkách. Pro správnou funkci všech jeho součástí má proto důležitý význam udržovat dostatečnou cirkulaci vzduchu. Za tímto účelem jsou světla řady W188 vybavena speciální membránou, která kromě dostatečné cirkulace vzduchu chrání také před vlhkostí a vodou

Široký rozsah nastavení světla

Moderní LED světla řady W188 jsou k dispozici ve vertikálních i horizontálních variantách a díky speciálnímu systému externích úchytů je lze namontovat vertikálně i horizontálně. Způsob montáže světla představuje vidlicový úchyt s otočným hrotem, dostupný ve 2 velikostech označovaných v symbolu světla jako A větší nebo B menší. V závislosti na potřebách uživatele to umožňuje libovolné nastavení lampy.

Nejkvalitnější materiály

Jednotlivé komponenty světel W188 jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů mj. stínidlo je vyrobeno z odolného polykarbonátu, díky čemuž se vyznačuje zvýšenou odolností proti rozbití a mechanickým poškozením. Kromě toho bylo samotné stínidlo potaženo speciálním vyztužujícím povlakem, který jej chrání před poškrábáním.

Produkt má výstup proudu s konektorem Deutsch

1334B
2 ks

Parametry

video
produktové video
LED
Ano
12V
Ano
24V
ANO
Vícefunkční lampa
ANO
Poziční lampa přední-bílá
ANO
Blinkr dynamický
ANO
EMC
ano
Zapojení
PIN/Bajonet
Homologace
E20
Krytí IP
IP6K9K
Rozměry VxŠxH - mm
170x236x105