Helma Bmx + brýle

search
to
Dax
1 178,24 Kč Vč. DPH 973,75 Kč (bez DPH)
Velikost
Počet
sklademKontaktujte nás

Kvalitní a lehká přilba s homologací.

Přilba nemá boční nápis AVIATOR ani pruhy!

Aby přilba opravdu dobře plnila svůj účel, je nutné vybrat správnou velikost. Tabulka velikostí je uvedena níže a měla by Vám pomoci při výběru té správné velikosti.

Velikost přilby je udávána značením (např. XS - S - M – XL-XXL) a v centimetrech, které značí obvod hlavy.

Kupujete-li přilbu pro vaše dítko nezapomeňte, že dítě rychle rosta a přilba s ním neporoste, kupujte proto s rozvahou nejlépe o 1cm větší.

A jak na to?

Obyčejným krejčovským metrem změřte obvod hlavy v místě těsně nad obočím.

Následně porovnejte výslednou hodnotu měření s tabulkou a máte určenou velikost.

Přilba by měla být ze začátku těsnější především přes líce. Nesmí bolestivě tlačit na čelo a zátylek.

Helma se při běžném používání se přizpůsobí tvaru hlavy a nepatrně povolí / roztáhne.

Otevřená přilba BMX s brýlemi

Otevřená přilba BMX pro skútr / čtyřkolku s brýlemi, je určena pro děti, dospívající a dospělé. Unikátní design skořepiny byl navržen tak, aby co nejlépe odpovídal velikosti pro danou velikost. Lehký a inovativní design chrání hlavu v případě náhodného pádu. Vysoká kvalita zpracování byla potvrzena schválením ECE R22.05. Přilba Aviator ST zajišťuje vysoký tepelný odpor. Výhodou přilby je antialergická a antibakteriální podšívka, která poskytuje poměrně vysoký komfort při každodenním používání.

Účel otevřené přilby JET:

    Koloběžka
    Motocykl
    Quad

Plexisklo je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů. Má speciální vrstvu zabraňující tvorbě škrábanců a filtr proti UV záření. Funguje to skvěle ve velmi slunečných dnech.

Značka Aviator Helmets byla vytvořena předním evropským výrobcem motocyklových přileb, který splňuje všechny evropské bezpečnostní normy. BMX přilby nejsou čínské výrobky. Společnost, která vyrábí přilby Aviator Helmets, má velmi bohaté zkušenosti s výrobou motocyklových přileb. Všechny přilby Aviator mají evropské schválení ECE R22.05. Samotná společnost Aviator má certifikát ISO9001.

Pro přesnou volbu přilby by měl být obvod hlavy měřen přibližně 1,5 cm nad čarou obočí. Otevřená přilba Aviator ST je k dispozici v následujících velikostech

M 57-58 cm Délka 59-60 cm XL 61-62 cm XXL 63-64cm

to
6 ks